ЖІНОЧА СИЛА. НОВИЙ РІВЕНЬ. Відкритий вебінар з Керол Сальтер

ЖІНОЧА СИЛА. НОВИЙ РІВЕНЬ. Відкритий вебінар з Керол Сальтер

19.04.2024
/ / /
Comments Closed

ЖІНОЧА СИЛА. НОВИЙ РІВЕНЬ.

Доступно в записі.

Ми живемо в часи глибоких змін для людства. Багато хто чекає, що зміни принесе щось зовнішнє. Однак справжня зміна має і відбуватиметься зсередини. Зсередини нашого власного буття, наших стосунків та суспільства.

Жінка з давніх давен є хранителькою сили – енергії, глибини, магії та МУДРОСТІ внутрішніх світів. Зараз настав час жінкам згадати, хто вони такі, зрозуміти їхню справжню роль у суспільстві та відновити свою силу, щоб створити перехід між старим і новим світом.

🌀Чим більше життя кидає нам виклик, тим більше у нас можливостей та рішучості подолати наші старі способи стосунків із собою, іншими та світом.

Можливо, саме тому світ зараз перебуває в полум’ї боротьби – щоби підштовхнути нас до ПЕРЕХОДУ в нову реальність.

Як пробудити свою жіночу СИЛУ та стати провідником до Нової Реальності?

ВІДКРИТИЙ ВЕБІНАР

Під час відкритого вебінару Керол Сальтер передасть послання та світлові частоти галактичного виміру своєї душі (Ма’Юні) жінкам світу, які готові стати провідниками нової реальності, нової епохи.

🌀Вона розповість про походження древнього матріархального суспільства на території Східної Європи та його родах. А також про стародавніх жриць Атлантиди та Лемурії, їхні практики та жіночий підхід до життя.

АКТИВАЦІЯ

Також Керол проведе медитацію-активацію сили та давньої жіночої мудрості, яку жінки отримали по лінії роду, але й досі не усвідомили.

🌀Ця активація розкриє потенціал вашого ДНК, який надасть доступ до глибинної сили та мудрості для тих, чия свідомість готова до застосування сили на благо СВІТУ, а значить усіх істот без винятку.

Якщо ви відчуваєте відгук приєднатися до сестринської єдності, яка об’єднує наші душі за межами розділення, у всеосяжному серці Матері, щоб зробити значну зміну у свідомості, ми чекаємо на цьому заході.

ОТРИМАТИ ЗАПИС

https://forms.gle/oHdG5RYKspaj35kt9

З усіх питань ви звертатись до Олександри:

КЕРОЛ САЛЬТЕР

IMG_8018_2

Звуковий цілитель, викладач сакральних танців, активатор світлових мов. Передає сакральні знання про споконвічну жіночу природу, відкриває доступ людини до її суті, її душі.

Дар Керол – зцілювати за допомогою Голосу Душі. Звук має інтелект і взаємодіє з полем кожної людини унікальним чином. Він пробуджує нову якість енергії, активуючи невидимі пускові механізми у полі людини.

Довгі роки Керол подорожувала у пошуках глибинного розуміння життя та себе самої. Навчалася у цілителів, провідників та шаманів.

Після навчання отримала доступ до простору внутрішньої тиші, з якого народжуються сеанси зцілення звуком, пісні та сакральні мови душі.

Кілька років вивчала східні та африканські танці. З 2013 року викладач Лонго – ініціюючого африканського танцю укорінення.

У 2016 році Керол створює авторський напрямок Femin’ Essence — «Жіноча Суть».

Вона допомагає воїнам світла («зоряним зернам») визнати себе і через реалізацію свого потенціалу стати першопрохідниками, провідниками, тими, хто відкриває шлях новому рівню свідомості для всього людства.

***

Ви можете почути голос Керол тут: https://www.youtube.com/watch?v=TLFEu772HJ8

Дізнатися більше про Керол та її роботу можна на її сайті (англійською та французькою) — www.semencesdetoiles.com

Особиста сторінка Carol Salter у Facebook — https://www.facebook.com/carol.petitcolibri

Російськомовна група майстра у Facebook — https://www.facebook.com/groups/1893656747515057/

ВІДГУКИ ПРО КЕРОЛ

Наталя Возненко

Те, що сталося за ці 3 дні, — магія, чари та переродження… Їду додому і ловлю себе на думці, що Душа моя хоче повернутися туди, де ще вчора стикалася з чимось абсолютно неймовірним, потужним, але таким рідним…. Навертаються сльози… Зараз прийшло: «Моя Душа хоче додому!» Так, ми торкнулися наших витоків. Ожила і розмовляла з нами наша пам’ять лише на рівні клітин.

Приходила інформація… І нехай деяким з нас довелося пройти через біль, це було того варте — адже ми зцілювалися і очищалися! Очищали себе і, напевно, багато чого колективного йшло через нас.

Дякую всім дівчаткам за Поле підтримки та любові протягом нашої зустрічі і дотепер! 🌸Обіймаю всім серцем Керол — нашого Провідника до самих себе ❤️❤️❤️.

Марина Коломієць

Я ніби згадую свій ритуальний і шаманський образ, який є всередині мене. Покликання служіння миру, сім’ї і чомусь Великому прокинулося в одну мить і розкривається воно поступово.

Я не знаю, на що схоже те, що відбувається в тілі — воно наливається рідиною, об’ємністю, пульсацією і таке відчуття, що я збільшилась в рази… І, здається, гормони грають на всіх музичних інструментах:)

У серці багато м’якості, до оточення та сім’ї більше спокою та слухання.

Я всередині чую твої слова: Марино, будь сильною! Марино, будь сміливою! Дякую!!! Я дуже сильна Істота і ми дуже сильні Істоти)

Ірина Шевчук-Рябовол

Дорогий Вчитель завжди каже, що Ваші духовні практики та знання лише тоді справжні, коли приносять реальні результати, які видно в матерії. І я згадала, для чого йшла у програму понад рік тому. Щоб налагодити стосунки з партнером, з яким ми на той момент вже 9 років зустрічалися, ну так, незрозуміло, як 😒.

І ось, дорогі, я вийшла заміж! А ще змінила роботу, вперше служила як консультант на фестивалі «Життя як диво», а це для мене про віру і довіру, у мене виробилася особиста щоденна практика, я спонтанно танцюю і співаю іноді і це прекрасно 🙂

Життя змінюється, я змінююся, продовжую перебувати у процесі трансформацій і встигаю при цьому жити! Насолоджуватися життям, феячити, радіти та любити.

Діана Долженко

Я змінилася і цей процес продовжується. 😉

Мій поточний розум, любитель цифр і фактів, наводить як мінімум 4 аргументи, що все було не дарма: 1) почала і продовжую писати вірші (для мене це як медитація) — родичі та друзі досі дивуються, що сталося. (версій багато … 😂); 2) почала та продовжую вивчати розділ нумерології ведичної астрології. 🤓

3) відвідала 2 нові країни для себе (по роботі та як турист) 😎4) мої фінансові потоки за рік збільшилися в 2 рази🤞🆙 ( за цей рік більше відвідала і взяла участь у різних духовних та розвиваючих заходах, ніж за всі попередні роки ). Раніше весь час не це не вистачало ні часу, ні ресурсів.

Comments are closed.